Opencart Facebook Pixel Eklentisi Facebook Ads Extension Modülü Düzenlenmiş Hali
Fiyatı:
00.00 TL
OpenCart mağazaları için geliştirildi
0 Gün Ücretsiz Destek
Dokümantasyon Dahil
 
 
 
Uygun Versiyonlar:  3.0.0.0, 3.0.1.1, 3.0.1.2, 3.0.2.0, 4.0.0.0_b, 3.0.3.0, 3.0.3.1, 3.0.3.2, 3.0.3.3, 3.0.3.5, 3.0.3.6
Eklenme Tarihi:   27 Şubat 2021

Facebook pixel ads eklentisi , orjinalinde opencart panelinde sorunlar çıkartmaktadır biz bu sorunu sizler için düzelttik denenmiştir. Ücretisiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Genellikle sorun olarak stroge kısmında sorun çıakrtabiliyordu ve panel komple ulasılamaz hale geliyordu . Şuanda hataları düzeltilmiş olarak sizlerle güle güle kullanın.

Facebook mağazası ve katalog entegrasyonunu kurun - Mağaza bölümü, ürünlerinizi görüntülemenizi sağlayan Facebook işletme sayfanıza ekleyebileceğiniz bir sekmedir. Sattığınız ürünleri sergilemek ve web sitenize daha fazla müşteri çekmek için ürün kataloğu oluşturun. Ayrıca katalog, ürün envanterinizin güncel kalması için web sitenizle otomatik olarak senkronize olur. OpenCart web sitenizde yapılan herhangi bir değişiklik otomatik olarak Facebook mağazanızla senkronize edilir.

Facebook pikselini kurduğunuzda ve ürün kataloğunuzu bağladığınızda, web sitenizde görüntüledikleri ürünlerin reklamlarıyla Facebook'tayken alışveriş yapanlara ulaşmak için dinamik reklamları kullanabilirsiniz. Bu, OpenCart için Facebook'un gelecekteki bir sürümüne dahil edilecektir.
OPENCART
KURUMSAL
DESTEK SİSTEMİ
MENÜLER