Gizlilik Politikası
Gizlilik Beyanı

Kişisel Bilgiler

Web sitemizde yer alan elektronik formlar, e-posta mesajları, mektuplar veya telefon vasıtasıyla ileteceğiniz kişisel bilgileriniz hiçbir koşul altında başka kişi ve kuruluşlar ile paylaşılmaz.Bu bilgiler sadece probleminizi çözene kadar sadece bir süre bizde kalır ve problem çözümü sonucunda Admin panel şifrenizi ve FTP şifrelerinizi değiştirebilirsiniz.
Problemleriniz çözülürken web sitenizde bulunan bütün içerikler sizin izniniz olmadan kullanılamaz ve mudahale yapılamaz.
Opencart Kurulumu sırasında FTP Şifresi,Admin panel şifresi geçici olarak biz tarafından ayarlanır ve size teslim edilir ve 3.  kişi şahıslarıyla kesinlikle paylaşılmaz.
Kişisel bilgileriniz (isminiz ve yaşadığınız şehir), önceden sizin onayınızı almak kaydı ile referans sayfalarımızda kullanılabilir.

Kredi kartı ve alışveriş bilgileri

Web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde sizden istenecek kredi kartı bilgileri hiçbir koşul altında kayıt altına alınmaz. Her alışverişinizde bu bilgiler tekrar talep edilir.
Ödeme formlarımız Paypal Güvenli Ödeme sistemi ile çalışmaktadır.
Yaptığınız alışveriş işlemlerine ait detaylar ve alışverişinizin içeriği konusunda 3.parti kişi ve kurumlara bilgi verilmez. Bu bilgiler, alıcı kimliğinden bağımsız olarak yalnızca istatistiksel amaçlarla ve satış kampanyalarını desteklemekte kullanılır.

Sitemizdeki dış bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız diğer sitelerin bu Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti edemeyiz; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmeniz tavsiye edilir.
OPENCART
KURUMSAL
DESTEK SİSTEMİ
MENÜLER