Opencart Clothes Moda Kozmatik Giyim Alışveriş Teması
Fiyatı:
100.00 TL
OpenCart mağazaları için geliştirildi
1 Gün Ücretsiz Destek
Dokümantasyon Dahil
 
 
 
Uygun Versiyonlar:  2.1.0.1 , 2.1.0.2
Eklenme Tarihi:   27 Mart 2018
Giyim Mağazası, Clothe, Fashion and Cosmetics mağazası için duyarlı bir Opencart temasıdır. Pavo Framework üzerine kurulu, duyarlı Opencart teması, Megamenu, Düzen yapılandırması, Canlı tema özelleştirme, Özel yazı tipi, CSS ve JS optimizasyonu gibi gerekli tüm yerleşik işlevleri içeren güçlü yönetim paneli ile mağazanızı kolayca yönetmenize ve özelleştirmenize olanak tanır. . Opencart teması da en son teknoloji ile geliştirildi: SASS, HTML5, CSS3, Bootstrap 3 ve Font Awesome 4.

Opencart teması, üç tema rengini, 100'den fazla animasyon ve efekt içeren slayt gösterisi, Google Yazı Tipleri'ni içerir. Ayrıca, Arama motorları ile mağazanızın dostu olmasını sağlamak için optimize edilmiş bir SEO. CSS ve JS sıkıştırması, sitenizin performansını iyileştirmeye yardımcı olur. Ayrıca birkaç dakika içinde bir e-ticaret sistemi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok Opencart eklentisini destekliyoruz.

Kolay bir kişiselleştirme Opencart teması

Desteklenen birçok modül sayesinde, kodlama yapmadan güzel bir mağaza kurmanız çok kolay. Bu modül tema seçeneklerinde yönetilir veya düzende belirli bir sıraya yerleştirilir.
OPENCART
KURUMSAL
DESTEK SİSTEMİ
MENÜLER