Opencart Decor Ahşap Mobilya Dekorasyon Online Satış Teması 
Fiyatı:
100.00 TL
OpenCart mağazaları için geliştirildi
1 Gün Ücretsiz Destek
Dokümantasyon Dahil
 
 
 
Uygun Versiyonlar:  2.1.0.1 , 2.1.0.2, 2.3.0.2
Eklenme Tarihi:   09 Nisan 2018
Pav Dekor, Dekor Mağazası, Mobilya Mağazası, Hediyelik Eşya Mağazası, Moda Mağazası için duyarlı Opencart temasıdır. Tema esnek düzen sistemleri, renkli temalar ve iyi yapılandırılmış olarak gelir. Size en iyi şekilde uyan bir Opencart teması: duyarlı, JS ve CSS sıkıştırma (sitenizin performansını geliştirin), SEO optimizasyonu (sitenizi Arama motorları ile uyumlu hale getirin), sadece yeni web teknolojisi (Bootstrap 3, Font Awesome 4, SASS, HTML5) ve CSS3, Google Yazı Tipleri)

Yönetimi ve özelleştirmesi kolay

Pavo Framework ile inşa edilen Pav Decor, görsel Megamenu konfigürasyonu, görsel yerleşim konfigürasyonu, Canlı tema özelleştirme, Özel yazı tipi, CSS ve JS optimizasyonu ile süper güçlü yönetim paneli içerir. Tema ayrıca 10+ Opencart eklentisini, Quickstart paketini ve birkaç dakika içinde bir e-ticaret sitesi oluşturmaya yardımcı olan çoklu örnek veri paketlerini de destekliyor.

Magic Kolay bir kişiselleştirme Opencart teması

Desteklenen birçok modül sayesinde, kodlama yapmadan güzel bir mağaza kurmanız çok kolay. Bu modül tema seçeneklerinde yönetilir veya düzende belirli bir sıraya yerleştirilir.

Hazırlık Megamenu

Menü, herhangi bir web sitesinin önemli bir parçasıdır, kullanıcıların sitenizle etkileşim şekli ve Megamenu menüsü ile samimi ve esnek bir menü sistemi oluşturabilirsiniz. Pav MegaMenu Opencart Modülü ile, duyarlı mod için sütunlar, menü simgesi ve kapalı tuval menüsü ile menüler yapabilirsiniz.

Destek Dahil Pav SliderLayer Modülü

Ana sayfa izlenimi slayt gösterisi. İçerik, bazı tıklamalar ile kolayca yapılandırılabilir ve istediğiniz herhangi bir içeriği sürükleyip sürükleyebilirsiniz. Modül tamamen duyarlı olup, bu da modülün mobil cihazlarda harika görünmesini sağlar.

Pavo blog entegrasyon desteği

Bloglar sayfanıza bakmak için herhangi bir modül veya 3. entegrasyon aramanıza gerek yoktur. Pavo Blog Opencart Modülü, bloglarınızı ve haber sayfalarınızı yönetmek için ihtiyacınız olan tek şey.

Mevcut Birden Fazla Kaplama Desteği

Bu Duyarlı Opencart Tema alternatif stilleri içerir, siteniz için kullanılabilir bu cilt herhangi birini kullanmayı seçebilirsiniz. Cildin özelleştirilmesi de kolaydır, arka plan rengini / görüntüsünü değiştirebilir, bağlantı ve düğme rengini ayarlayabilirsiniz…
OPENCART
KURUMSAL
DESTEK SİSTEMİ
MENÜLER